INSPIRATION TIL DIT NÆSTE VALGReklamelinks · Købet foregår hos forhandleren
Menu · Kategorier og brands
Xerjoff Erba Gold EDP 100 ml
Xerjoff

Xerjoff Erba Gold EDP 100 ml

Nicheparfumer

4 butikker · 1.444 kr. – 2.316 kr.

Farve: Vælg 2 hos Magasin

Sammenlign priser

  1. NicehairFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.444 kr.Førpris 2.309 kr. · −37 %Til butik
  2. BeautycosFragt oplyses hos butikken1.479 kr.Til butik
  3. CocopandaFragt oplyses hos butikken2.309 kr.Til butik
  4. MagasinFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage2.316 kr.Til butik

Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken. Førprisen er oplyst af Nicehair. Vi viser den kun, når den passer med de priser, vi selv har set de seneste 30 dage.

Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere

Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.

Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.

Om produktet

⭐ Unisex signaturduft · Frugtig-amber profil · Langtidsholdbar Eau de Parfum En strålende og moderne nicheparfume, der forener livlig frugtighed med en blød, varm base. Denne Eau de Parfum er skabt til dig, der ønsker en ren, luksuriøs duftoplevelse med både friskhed og dybde – elegant nok til særlige lejligheder og samtidig let at bære til hverdag. Duftprofil Duftfamilie: Frugtig–amber Karakter: Lys, saftig og opløftende med en sanselig, cremet varme Noter: Sprudlende citrus og saftige frugter på en base af hvid musk, amber og vanilje Sillage og holdbarhed: Fra moderat til markant duftspor med en vedvarende, behagelig intensitet i flere timer Hvorfor den skiller sig ud Balancerer friskhed og fylde, så duften føles både ren og indbydende Unisex komposition, der klæder mange forskellige stilarter og årstider EDP-koncentration sikrer et raffineret, langtidsholdbart udtryk Fungerer både som signaturduft og som opgraderende lag på andre friske eller musk-baserede dufte Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprøjt på pulspunkter (hals, håndled, bryst). Undgå at gnide håndleddene sammen. Ønsker du et mere omsluttende duftspor, kan du let tåge spraye på tøj fra ca. 20 cm afstand. Opfrisk efter behov i løbet af dagen; start hellere let og byg op. Opbevar køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens kvalitet. Anvendelse og stemning Perfekt til dagsbrug, arbejde og sociale begivenheder Fungerer året rundt – den friske frugtnote løfter forår/sommer, mens den varme base omfavner efterår/vinter Ingredienser Se altid produktets emballage for den aktuelle og fulde ingrediensliste.

Produktinformation
Brand
Xerjoff
Størrelse
100.000000ml
EAN
8054320902522
Prisoplysninger opdateret
20.10.2026 04:15