Xerjoff Coro Eau De Parfum 50ml
Eau de Parfum
2 butikker · 2.125 kr. – 2.316 kr.
Farve: - · 100 ml 2 hos Magasin
Sammenlign priser
- CocopandaFragt oplyses hos butikkenLaveste pris2.125 kr.Til butik
- Magasin- · 100 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage2.316 kr.Til butik
Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken.
Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere
Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.
Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.
Om produktet
Coro Eau De Parfum er en strålende og fængslende duft fra Vibe Collection, skabt til dig, der kombinerer ubesværet elegance med en dristig og moderne stil.
Produktinformation
- Brand
- Xerjoff
- EAN
- 8054320904830
- Prisoplysninger opdateret
- 21.10.2026 04:15
PrishistorikLaveste 1.718 kr. på 29 dage
- Laveste pris de seneste 29 dage med data: 1.718 kr. (13. august)
- Gennemsnit: 1.718 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.
13. august1.718 kr. – 1.718 kr.I dag
Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.



