INSPIRATION TIL DIT NÆSTE VALGReklamelinks · Købet foregår hos forhandleren
Menu · Kategorier og brands
Tuscan Leather Eau de Parfum
Tom Ford

Tuscan Leather Eau de Parfum

Eau de Parfum

3 butikker · 1.829 kr. – 2.690 kr.

Farve: No Color · 100 ml 2 hos Magasin

Sammenlign priser

  1. BeautycosFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.829 kr.Til butik
  2. BilligParfume.dkGratis fragt · Delivers in 1-2 business days2.295 kr.Førpris 2.640 kr. · −13 %Til butik
  3. MagasinNo Color · 100 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage2.690 kr.Til butik

Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken. Førprisen er oplyst af BilligParfume.dk. Vi viser den kun, når den passer med de priser, vi selv har set de seneste 30 dage.

Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere

Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.

Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.

Om produktet

Fyldig. Primal. Ekstravagant. Et ultra-sexet twist af læder indfanger duftens animalistiske og sensuelel indtryk. Med strejf af olibanum, natblomstrende jasmin og sort ruskind får duften en unik og moderne kant, der er rå men samtidig også elegant og sofi

Produktinformation
Brand
Tom Ford
EAN
888066000161
Prisoplysninger opdateret
21.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 1.950 kr. på 29 dage
  • Laveste pris de seneste 29 dage med data: 1.950 kr. (13. august)
  • Gennemsnit: 1.953,45 kr. Prisen nu er 2 % over gennemsnittet.

13. august1.950 kr. – 2.000 kr.I dag

Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.