INSPIRATION TIL DIT NÆSTE VALGReklamelinks · Købet foregår hos forhandleren
Menu · Kategorier og brands
BN2 Junior
Mason Pearson

BN2 Junior

Hårtilbehør

2 butikker · 1.399 kr. – 1.595 kr.

Farve: Pink 3 hos Magasin

Sammenlign priser

  1. BeautycosFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.399 kr.Til butik
  2. MagasinPinkFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage1.595 kr.Til butik

Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken.

Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere

Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.

Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.

Om produktet

Oplev den ultimative hårpleje med BN2 - Junior Blue fra Mason Pearson. Denne børste er designet til at give dit hår en naturlig glans og fylde, mens den stimulerer hovedbunden og frigiver hårbundens naturlige olier.• Fremmer naturlig glans og fylde:

Produktinformation
Brand
Mason Pearson
EAN
5014516001227
Prisoplysninger opdateret
20.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 1.650 kr. på 28 dage
  • Laveste pris de seneste 28 dage med data: 1.650 kr. (13. august)
  • Gennemsnit: 1.650 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.

13. august1.650 kr. – 1.650 kr.I dag

Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.