Angels Share On the Rocks Eau de Parfum
Eau de Parfum
2 butikker · 2.595 kr. – 2.775 kr.
Farve: No Color · 100 ml 2 hos Magasin
Sammenlign priser
-
BilligParfume.dkGratis fragt · Delivers in 1-2 business daysLaveste pris2.595 kr.Førpris
2.795 kr.· −7 %Til butik - MagasinNo Color · 100 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage2.775 kr.Til butik
Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken. Førprisen er oplyst af BilligParfume.dk. Vi viser den kun, når den passer med de priser, vi selv har set de seneste 30 dage.
Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere
Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.
Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.
Om produktet
"Angels' Share on the Rocks Eau de Parfum er en forfriskende fortolkning af den originale Angels' Share-duft med Kilians ikoniske ""on the rocks""-akkord. Duften: Varmt rav flettes sammen med livlige citrusfrugter og krydd
Produktinformation
- Brand
- Kilian Paris
- EAN
- 3700550242482
- Prisoplysninger opdateret
- 22.10.2026 04:15
PrishistorikLaveste 1.850 kr. på 30 dage
- Laveste pris de seneste 30 dage med data: 1.850 kr. (13. august)
- Gennemsnit: 1.853,50 kr. Prisen nu er 2 % over gennemsnittet.
13. august1.850 kr. – 1.885 kr.I dag
Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.



