Goudh Extrait de Parfum 50ml
Eau de Parfum
2 butikker · 1.529 kr. – 1.590 kr.
Farve: 0008 · 100 ml 2 hos Magasin
Sammenlign priser
- CocopandaFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.529 kr.Til butik
- Magasin0008 · 100 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage1.590 kr.Til butik
Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken.
Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere
Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.
Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.
Om produktet
Med en af parfummens mest luksuriøse ingredienser, Oudh, badende i ubeskeden hedonisme og luksus. Denne duft henter sin inspiration fra de øjeblikke, hvor tid ophører med at eksistere, og hvor nydelse føles uforgængelig.
Produktinformation
- Brand
- Fugazzi
- EAN
- 8717496446398
- Prisoplysninger opdateret
- 21.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 1.125 kr. på 29 dage
- Laveste pris de seneste 29 dage med data: 1.125 kr. (13. august)
- Gennemsnit: 1.125 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.
13. august1.125 kr. – 1.125 kr.I dag
Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.



