INSPIRATION TIL DIT NÆSTE VALGReklamelinks · Købet foregår hos forhandleren
Menu · Kategorier og brands
Goudh Extrait de Parfum 50ml
Fugazzi

Goudh Extrait de Parfum 50ml

Eau de Parfum

2 butikker · 1.529 kr. – 1.590 kr.

Farve: 0008 · 100 ml 2 hos Magasin

Sammenlign priser

  1. CocopandaFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.529 kr.Til butik
  2. Magasin0008 · 100 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage1.590 kr.Til butik

Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken.

Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere

Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.

Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.

Om produktet

Med en af parfummens mest luksuriøse ingredienser, Oudh, badende i ubeskeden hedonisme og luksus. Denne duft henter sin inspiration fra de øjeblikke, hvor tid ophører med at eksistere, og hvor nydelse føles uforgængelig.

Produktinformation
Brand
Fugazzi
EAN
8717496446398
Prisoplysninger opdateret
21.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 1.125 kr. på 29 dage
  • Laveste pris de seneste 29 dage med data: 1.125 kr. (13. august)
  • Gennemsnit: 1.125 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.

13. august1.125 kr. – 1.125 kr.I dag

Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.