Original Vetiver Eau de Parfum
Eau de Parfum
2 butikker · 1.435 kr. – 1.685 kr.
Farve: Clear · 50 ml 2 hos Magasin
Sammenlign priser
- BeautycosFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.435 kr.Til butik
- MagasinClear · 50 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage1.685 kr.Til butik
Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken.
Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere
Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.
Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.
Om produktet
Original Vétiver Eau de Parfum byder på en ny og unik fortolkning af Vetiver. I modsætning til andre vetiver-dufte har Creed brugt både bladene og rødderne fra denne mytiske plante. Original Vétiver Eau de Parfum er en grøn og frisk maskulin duft, som bev
Produktinformation
- Brand
- Creed
- EAN
- 3508441001091
- Prisoplysninger opdateret
- 21.10.2026 04:15
PrishistorikLaveste 2.425 kr. på 29 dage
- Laveste pris de seneste 29 dage med data: 2.425 kr. (13. august)
- Gennemsnit: 2.425 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.
13. august2.425 kr. – 2.425 kr.I dag
Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.



