Rose of No Man's Land Eau de Parfum
Eau de Parfum
3 butikker · 1.099 kr. – 1.265 kr.
Farve: No Color · 50 ml 3 hos Magasin
Sammenlign priser
-
NicehairFragt oplyses hos butikkenLaveste pris1.099 kr.Førpris
1.230 kr.· −10 %Til butik - BeautycosFragt oplyses hos butikken1.125 kr.Til butik
- MagasinNo Color · 50 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dage1.265 kr.Til butik
Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken. Førprisen er oplyst af Nicehair. Vi viser den kun, når den passer med de priser, vi selv har set de seneste 30 dage.
Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere
Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.
Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.
Om produktet
Rose of No Man's Land er kaldenavnet givet af soldater til sygeplejerskerne, der reddede tusinder af liv under WWI. Duften er en hyldest til uselviskhed og medfølelse.
Produktinformation
- Brand
- Byredo
- EAN
- 7340032885163
- Prisoplysninger opdateret
- 21.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 3.155 kr. på 29 dage
- Laveste pris de seneste 29 dage med data: 3.155 kr. (13. august)
- Gennemsnit: 3.155 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.
13. august3.155 kr. – 3.155 kr.I dag
Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.



