INSPIRATION TIL DIT NÆSTE VALGReklamelinks · Købet foregår hos forhandleren
Menu · Kategorier og brands
Gypsy Water Eau de Parfum
Byredo

Gypsy Water Eau de Parfum

Eau de Parfum

2 butikker · 1.265 kr. – 1.299 kr.

Farve: No Color · 50 ml 2 hos Magasin

Sammenlign priser

  1. MagasinNo Color · 50 mlFragt oplyses hos butikken · 1-3 dageLaveste pris1.265 kr.Til butik
  2. NicehairFragt oplyses hos butikken1.299 kr.Førpris 1.430 kr. · −9 %Til butik

Sorteret efter varepris. Fragt og levering som oplyst af butikken. Førprisen er oplyst af Nicehair. Vi viser den kun, når den passer med de priser, vi selv har set de seneste 30 dage.

Reklamelinks: Skincareshop sælger ikke selv. Vi kan få provision, når du køber via linkene; det ændrer ikke din pris. Læs mere

Skincareshop er ikke en webshop og sælger ikke selv produkter. Når du klikker på et produktlink, bliver du viderestillet til en ekstern forhandler, hvor du kan foretage dit køb.

Vi modtager provision, hvis du køber noget via vores links (såkaldte affiliate links). Dette har ingen indflydelse på den pris, du betaler. Indholdet på siden er reklame og udarbejdet med en kommerciel hensigt.

Om produktet

Gypsy Water er en hyldest til skønheden i den romanske kultur, dens unikke skikke, intime overbevisninger og fornemme levevis. Duften vækker en drøm om en farverig livsstil med noter fra fyrretræsnåle og citrus. I bunden er rav, sandeltræ og vanilje.

Produktinformation
Brand
Byredo
EAN
7340032875294
Prisoplysninger opdateret
20.10.2026 16:15
PrishistorikLaveste 1.820 kr. på 28 dage
  • Laveste pris de seneste 28 dage med data: 1.820 kr. (13. august)
  • Gennemsnit: 1.820 kr. Prisen nu er på gennemsnittet.

13. august1.820 kr. – 1.820 kr.I dag

Laveste pris pr. dag hos de butikker, vi sammenligner. Dage uden data vises som huller.